Rental Scaffolding

Rental Scaffolding

İskele Kiralama

Kiralama iş modelinde projelerinize göre en uygun iskele sistemini ve ürün çeşitliliğini sunuyoruz. Babil İskele iskele ve demontajı teknik ve sertifikalı personelimiz tarafından yapılmaktadır. İskele panelleri, mekanik testlere tabi tutulan standart odadan, standart olarak 48 x 3.0 mm TSE Belgeli ve 34 x 2.5 mm yataydan 42 x 2.5 mm yükseklikte üretilir. Üretiminde otomatik gaz kaynak makineleri kullanılmaktadır. Güvenlik cephe iskelesi, yatay ve çapraz bağlantılı panel, çelik platform, merdivenli çelik platform galvanizlidir.


H Tipi Emniyetli İskele Sistemi

Kiralık iskele sistemlerinde en yaygın kullanılan iskele türüdür. TSE standartlarına uygun olarak tamamen işlenen iskelelerimiz maksimum güvenlik sağlar ve iş güvenliği kriterlerine uygundur.Mobil İskele Sistemi

Kiralık iskele sistemleri ürün yelpazemiz arasında yer alan mobil iskele kullanarak birçok avantaj elde edebilirsiniz. Büyük yüksekliklerde kullanım alanlarına mobil bir iskele tarafından kolayca erişilebilir ve iskelenin kendisi hızlı bir şekilde hareket ettirilebilir.

Mobil iskeleyi başka bir kullanım alanına kolayca aktarabilirsiniz. Sadece iskelenizin frenlerini serbest bırakın ve hareket etmeye hazır olun. Mobil iskele, neredeyse tüm çalışma ortamlarına hızlı erişim sağlar. Sizin için ideal iskeleyi bulamıyor musunuz?

Özelleştirilmiş iskele sadece bir tık uzaklıktadır.

Babylon iskele mobil iskele, uzman personelimiz ile hizmetinizdeyiz. Kiralık mobil iskele fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Askılı İskele Sistemi, Flanşlı İskele Sistemi, Kalıp İskele Sistemleri, müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.


There are no posts to list in this category.